Pokladňa MsDK

Mobil : +421 0918 955 272
: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Otváracie hodiny pokladne
Pondelok - -
Utorok - -
Streda 9.00 - 13.00 18.30 - 20.00
Štvrtok 9.00 - 13.00 18.30 - 20.00
Piatok 9.00 - 13.00 18.30 - 20.00
Sobota - 16.00 - 20.00
Nedeľa - 16.00 - 20.00
Predaj vstupeniek je automaticky aj 1 hodinu pred začiatkom programu !!! (AK NIE JE VYPREDANÉ)

Mapa estrádnej sály

Všeobecne záväzné podmienky nákupu a rezervácie vstupeniek prostredníctvom internetu, platné v Mestskom dome kultúry prísp. org. vo Vranove nad Topľou (ďalej len MsDK). Všeobecné záväzné podmienky vymedzujú práva predávajúceho (prevádzkovateľ) a kupujúceho (zákazník) a platia iba pri kúpe a rezervácie vstupeniek cez internet.

Rezervácia vstupeniek

Zákazník berie na vedomie, že rezervácia je nezáväzná a v prípade, že si vstupenky nevyzdvihne v stanovenom čase, tak prevádzkovateľ môže vstupenky uvoľniť k ďalšiemu predaju bez ďalšieho oznámenia zákazníkovi. Stanovený čas je oznámený zákazníkovi ihneď po ukončení rezervácie v rezervačnom systéme a zároveň zaslaný e-mailom (pokiaľ bol e-mail správne zadaný). Vstupenky si zákazník môže vyzdvihnúť len v pokladni MsDK a to oznámením variabilného čísla rezervácie, alebo svojich kontaktných údajov zadaných pri rezervácii. Zákazník môže byť vyzvaný k predloženiu svojich identifikačných dokladov personálom za účelom kontroly.
Zákazník berie na vedomie, že súčasne si môže rezervovať vstupenky len na 1 predstavenie. A rezervovať vstupenky na ďalšie predstavenia môže až po ukončení rezervácie, ktorú predtým začal. Rezervácia vstupeniek vyprší 3 dni od jej vytvorenia/založenia. Pokiaľ zákazník nedodrží tieto pokyny prevádzkovateľ neručí za jeho rezervácie, napriek tomu, že zákazník obdrží e-mail o potvrdení rezervácie. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zrušenie takejto rezervácie a to bez oznámenia zákazníkovi.
Zákazník berie na vedomie a bezvýhradne súhlasí, že ním zadané kontaktné údaje môžu byť zaznamenané v systéme za účelom neskoršieho kontaktovania prevádzkovateľom alebo obsluhou MsDK. A súčasne berie na vedomie a súhlasí, že v prípade opakovanej neprebratej a neodvolanej rezervácie, mu môže byť budúca rezervácia zablokovaná. Rezerváciu je možné odvolať telefonicky alebo osobne v pokladni MsDK.

Kúpa vstupeniek

Zakúpené vstupenky prostredníctvom internetu môžete vrátiť a to najneskôr 24 hodín pred začiatkom predstavenia a maximálne do 7 dní od ich zakúpenia požadovať za nich zaplatenú finančnú hodnotu. Musíte tak urobiť elektronickou písomnou žiadosťou. Formulár nájdete aj na tomto odkaze: Žiadosť o vrátenie vstupného.

Obsahuje:

  • názov, dátum a čas predstavenia,
  • rad a sedadlo/á,
  • meno a priezvisko, na ktorú boli tieto lístky zakúpené.
  • Ak žiadosť nebude obsahovať niektorý z uvedených údajov, nebude vybavená.
  • Ak je kúpa staršia ako 6 mesiacov od dnes uveďte IBAN účtu na ktorý chcete zaslať vstupné.
  • V prípade, že pri kúpe vstupeniek prostredníctvom internetu došlo síce k odpísaniu sumy z účtu zákazníka, ale vstupenky sa nezobrazili, reklamáciu vrátenia peňazí z dôvodu neposkytnutia služby si musíte uplatniť v banke, ktorá Vám vystavila platobnú kartu, prostredníctvom ktorej platba prebehla. Takéto reklamácie nemôže riešiť prevádzkovateľ.

V deň predstavenia sa vstupenky dajú kúpiť len priamo v pokladni Mestského domu kultúry.

Kupujúci, ktorý si zakúpi vstupenky prostredníctvom internetu, bez výhrad prijíma všetky ustanovenia týchto obchodných podmienok a je povinný sa nimi riadiť.

ZÁVEREČNÉ USTANOVENIA

Uvedené obchodné podmienky sú platné v deň zakúpenia alebo vykonania rezervácie vstupeniek na predstavenie zákazníkom.

Mediálni partneri